Napíš sám sebe ľúbostný list

5
(1)

letterV živote sa stáva, že sa občas tak pohrúžime do lásky k iným, že zabudneme na lásku k sebe, na to, že my sme takisto cenní. Preto je občas dobré pripomenúť si, čo si na sebe vážime a obdivujeme. Tak ako si zaslúžia našu lásku iní, zaslúžime si ju aj my samy. Preto som za rozhodla dať za úlohu mojim priateľom aj samej sebe, napísať si ľúbostný list. Kedykoľvek sa budem cítiť zle alebo zabudnem na to, akú mám hodnotu, vytiahnem si tento list a prečítam si ho.

S láskavým dovolením uverejňujem list jednej mojej priateľky:

Drahý miláčik,

kedykoľvek by si pochybovala o vlastnej hodnote, pamätaj, že žiadna žena na svete nie je ako ty. Nikdy sa nevzdaj svojej jedinečnosti. Si neuveriteľne úžasná a si hodná lásky taká, aká si. Obdivujem Tvoju silu a odvahu, vďaka ktorým sa nevzdávaš aj napriek mnohým „na to nemáš.“ Som rada, že im neveríš a zachovávaš si svoje nadšenie pre nové veci a svoju túžbu rásť. Neboj sa výziev, lebo len tie ťa môžu posunúť ďalej. Nikdy si nerob prílišné starosti. V každom čase máš pri sebe ľudí, ktorí ti chcú pomôcť. Želám Ti, aby si vždy bola bezstarostná a veselá.  Ale ak to tak aj nie je, nemaj obavy vyjadriť svoj názor a svoje pocity. A netoleruj od iných nič, čo by si im ty sama nikdy neurobila. Som tu pre teba a nikoho nenechám zraňovať ťa. Som na Teba veľmi hrdá. Si veľmi krásna a vlastníš rovnako krásnu dušu. Je radosť mať ťa za priateľku.

Lots of kisses, XY

Drahí čitatelia, nezabúdajte na to, že človek, s ktorým v živote strávite najviac času, ste vy sami. Buďte preto samy sebe najlepšími priateľmi a vyskúšajte si napísať takýto list. Možno vám práve tento list pomôže vo chvíľach, keď vám bude najťažšie.

Autorka: swan

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *