Nainštalujte si myšlienkový antivírus

0
(0)

brain virusStavím sa, že na elektronickom zariadení, na ktorom čítate tento článok máte antivírusový program. Tento tichý spoločník, ktorý dá málokedy o sebe vedieť chráni váš počítač, tablet či smartfón pred vírusmi. Vírusy odoberajú zariadeniu výkon, kapacitu a celkovo ho spomaľujú.

Váš mozog je oveľa komplikovanejší ako ten najzložitejší stroj na svete. No vírusy sa nevyhýbajú ani jemu. Dokážu byť zákernejšie, nenápadnejšie a sofistikovanejšie ako počítačové vírusy. Zabraňujú vám žiť naplno. Ak stále máte pocit, že nevyužívate všetok svoj potenciál, tak je tento článok určený práve vám. Zbavte sa vírusov a nahraďte ich pozitívnymi presvedčeniami.

Nemôžem schudnúť, lebo na to nemám gény

To že váš otec bol alkoholik ešte neznamená, že sa musíte opíjať. Keď máte nadváhu, tak je to pravdepodobne dôsledok životného štýlu, nie preto, že ju majú aj vaši rodičia. Gény dávajú predpoklad, nie predurčenie. Svoju hmotnosť máte pevne v rukách.

Nezaslúžim si byť šťastný

 Bez ohľadu na to, čo ste urobili v minulosti, vaša budúcnosť je stále čistá. Každý si zaslúži byť šťastný. Dnes je ten deň, keď máte silu niečo zmeniť a rozhodnúť sa pre šťastie.

Všetci bohatí ľudia sú podvodníci

Nikdy nesúďte ľudí všeobecne. Každý je samostatná, unikátna bytosť. Nie všetci cigáni kradnú. Osobne poznám aj takých, ktorý žijú slušný, usporiadaný život. Bohatí ľudia sú často svedomití, usilovní a poctiví. Keď máte tento vírus, tak sa sami oberáte o možnosť mať hojnosť, pretože predsa nechcete byť podvodník.

Svokra môže za to, že sa cítim zle

Vy sami máte plnú moc nad svojimi myšlienkami a pocitmi. Druhí vás môžu ovplyvniť len do tej miery, do ktorej im to dovolíte. Nikdy neobviňujte kolegu, bezdomovca na ulici alebo svokru z toho, ako sa cítite. Radšej si položte otázku: Čo môžem na sebe zmeniť, aby som sa cítil lepšie?

Pretože som škaredá, tak ma nikto nebude ľúbiť

Chcete lásku a neviete ju dať ani sebe. Keď sa vy považujete za škaredú osobu, myslíte si, že sa nájde niekto, pre koho budete  príťažlivá? To sotva. Ste nádherná. Označte tento vírus a stlačte DELETE.

Staroba – choroba

Skutočná pravda je taká, že aj v pokročilom veku môžete byť plný energie a vitality. Tento vírus je tak rozšírený, že sa stal ľudovým príslovím. Nečudo, že potom to tak väčšinou je.

Po smiechu býva plač

Ďalší vírus, ktorý vám bráni poriadne sa tešiť zo života. Keď si konečne môžete užívať radosť, tak sa bojíte, že o ňu prídete. Môžete sa tešiť zo života každý deň.

Peniaze kazia charakter

Vážne majú peniaze takú moc? Veď je to len kus kovu, papiera alebo ani to nie. Peniaze nekazia charakter. Peniaze odhalia charakter človeka. Ak chudobný človek rád pomáha iným, tak to bude robiť ešte vo väčšej miere, aj keď zbohatne. Keď je skúpy a chamtivý bez peňazí, bude taký keď k nim príde.

Ak vás tento článok zbavil aspoň jedného vírusu, pomôžte aj ostatným a zdieľajte ho ďalej.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *