5 vlastností ženy snov

0
(0)

zena_snovChceš byť ženou, ktorá je snom každého muža a preto čítaš tento článok. Alebo si muž a chcel by si takú. Alebo sa chceš uistiť, či tá, ktorá stojí po tvojom boku, spĺňa tieto kritériá. Tento článok je pre teba.

1. Má vlastný názor

Skutočná žena nemení svoje názory podľa toho, s ktorou kamarátkou bola naposledy na káve. Neopičí sa po každom najnovšom trende, ale používa zdravý úsudok. Je rozhľadená. Dá sa s ňou inteligentne a na úrovni porozprávať. Pevne sa drží toho, čo je správne. Druhí ľudia ju rešpektujú. Vážia si ju takú, aká je. Nepotrebuje sa pretvarovať.

2. Nie je vulgárna

Vyhýba sa nadávkam. Muž nebude so ženou, ktorá ho na verejnosti strápni. Svoje názory si presadzuje inteligentným spôsobom. Taktiež na seba nepotrebuje pútať pozornosť vyzývavým oblečením, trojfarebnými vlasmi a gélovými nechtami. Oblieka a správa sa primerane okolnostiam.

3. Stará sa o seba

Nepije, nefajčí, nie je závislá na žiadnej chemickej látke. Žijeme v uponáhľanej dobe, ale žena snov si nájde čas aj na seba. Vždy chodí dobre upravená. Používa decentnú voňavku. Dá si záležať na účese. Orientuje sa vo svete módy, ale nevenuje jej všetok voľný čas. Na jej postave je vidieť, že netrávi čas pri telke. Šport a pohyb jej nie je cudzí. Muž sa s ňou nenudí, je to skutočná partnerka do voza aj do koča.

4. Spokojná sama so sebou

Nemá komplexy a verí si. Nie je prehnane hanblivá, ani arogantná. Vie čo si môže dovoliť. Nepotrebuje si vynucovať pozornosť muža, ona ju má. Neťahá od neho peniaze, no zároveň pozná svoju cenu. Neháda sa, pretože vie, že najlepšie sa veci riešia v pokoji.

5. Verná

Správa sa tak, že jej muž môže dôverovať. Nedáva mu dôvody, aby žiarlil. Nepotrebuje žiadne krátkodobé romániky bez budúcnosti. Ak si raz vyberie partnera, je mu verná  a vzťah buduje na pevných základoch.

Takúto ženu nejde nemilovať. Oplatí sa pre ňu žiť. S takou ženou muži zaobchádzajú ako v rukavičkách a ak si takú chytia, už ju nepustia.

Páčil sa vám článok? Ak ste sa našli, zdieľajte ho s ostatnými.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

4 comments

    • Samozrejme. Žena má mať vlastný názor, nebyť vulgárna, starať sa o seba, byť spokojná a verná stále, nie len keď to „vyhovuje“ jej hormónom. Predsa je to o žene snov :)

  1. ja som podľa tohoto článku žena snov a manžel ma napriek tomu podviedol, kde sa stala chyba? Ja si myslím, že je to o charaktere dotyčného, keď je samoľúbi egoista, môže mať doma aj bohyňu a aj tak si nebude vážiť čo má

    • Presne ako pises… kazdy moze iba konat sam za seba a nikdy nie za druheho. Co mozme ovplyvnit ovplyvnime, co nevieme tak je lepsie sa s tym zmierit. Ak si ho ty nepodviedla tak svedomie mozes mat ciste. Ale chapem niekedy je to naozaj tazke ked clovek uvazuje preco to nevyslo a kde sa stala chyba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *